Velkommen til KLIX!

KLIX er et mediefirma som holder i Bergen og Oslo. Med nytenking og stort engasjement tilbyr vi unike og eksklusive resultater innen foto, film og grafiskdesign.
KLIX
KLIX består av talentfulle og kreative arbeidere som har høyt fokus på å skape resultater som tilfredsstiller kundens verdier.

”KLIX – Fokus på verdier”

John Gabriel Fløysand

Daglig leder, Bergen
Videograf, Fotograf, Etterbehandler
John@klixstudio.no / +47 930 99 658

Preben Solli

Prosjekt koordinator, Bergen
Videograf, Fotograf, Grafisk Designer, Etterbehandler
Preben@klixstudio.no / +47 454 21 816

Nikolai Fløysand Berland

Prosjekt koordinator, Bergen
Videograf, Fotograf, Etterbehandler
Nikolai@klixstudio.no / +47 942 42 477

Kristoffer Rye

Bergen
Fotograf, Etterbehandler
Kristoffer@klixstudio.no / +47 993 79 092

Erik Teigland

Oslo
Videograf, Etterbehandler, VFX
Erik@klixstudio.no / +47 948 45 198

Jonatan Quintero

Oslo
Videograf, Fotograf, Etterbehandler
Jonatan@klixstudio.no / +47 991 66 727